Odpojovač baterie RCG12

Odpojovač baterie RCG12


( Vypínače, kontrolky , Nabíječky baterií )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 4 ks

Cena :
(v EUR : 11.2 €)
269 ksKoupit


Jedná se o odpojovač baterie, který umožňuje pouhým otočením rychle a snadno odpojit akumulátor od zbytku vozu. To má několik výhod. První je ta, že je rázem konec s vybíjením baterie vlivem nejrůznějších svodových odporů atd. - i při vypnutém klíčku může u starého auta nebo motorky nějakým poškozeným izolačním přechodem procházet malý proud, který sice nijak nevadí, ale při dlouhodobém stání vybíjí baterii. To samé pokud máte nějaké modernější rádio, které i ve vypnutém stavu odebírá nějaký proud (obvykle kvůli tomu, aby si "pamatovalo" předvolby). Nebo může zlobit stropní osvětlení. Příčin je mnoho, ale výsledek je pokaždé tentýž. Přijdete po dvou týdnech k autu s celou rodinou, nabalení a natěšení na romantický výlet - a po otočení klíčku auto jenom smutně škytne. Baterie je beznadějně vybitá...

Odpojovač působí i jako nejjednodušší a přitom stoprocentně spolehlivý imobilizér. Už se nemusíte bát jít na sraze brzo spát s tím, že vám nějaký nenechavec, nebo podnapilý vtipný "kamarád" auto někam odveze. Kdo o "kohoutku" neví, tak nenastartuje a pod kapotou v noci takovouto věc hledat nebude.

Typ RCG 12 je testován na proud 200A, krátkodobě (při startování) snese až čtyřnásobek. Jeho přechodový odpor v zapnutém stavu je menší než 0.05 ohmu a při rozpojeném obvodu má izolační odpor větší než 20 megaohmu. To znamená že je pro váš vůz naprosto bezpečný a spolehlivý.

Samozřejmě nezáleží na napětí akumulátoru - funguje stejně spolehlivě na 6, 12 a případně i 24V.Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Tříbarevná LED dioda SK


Reproduktory univerzální 10cm


Odpojovač baterie - úhlový


Redukce 12V Octavia, Felicia
R A D I O T E C H N A
specializovaný E-Shop

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty