Deska pro tři elektronky TS31A

Deska pro tři elektronky TS31A


( Radiosoučástky ,Elektronky - lampy , Krystalky a rádia , Objímky na elektronky , Zkušební desky, pl.spoje , Desky na elektronky )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem -5 ks

Cena :
(v EUR : 4.7 €)
109 ksKoupit


Montážní deska - chassis pro tři novalové elektronky (mají devět pinů - většina novějších elektronek - např. ECC83, PCL85, EM84 atd.). Obsahuje kromě otvorů pro objímky elektronek i další otvory např. pro upevnění výstupního či síťového transformátoru, pro zdířky, nebo pro šroubky M3 jimiž je možné přichytit třeba pájecí očka, atd.

Po obvodu je šest děr M4 pro upevnění, nebo pro montáž šroubů ve funkci nožiček. Místo pro přímé upevnění osvědčeného výstupního transformátoru VT40, který také nabízíme.

Rozměry cca 10x20cm, síla 3mm, materiál černé plexisklo - imitace bakelitu. Jednoduše je možné do něj případně vyvrtat další potřebné otvory.

Tato deska je výborná třeba pro stavbu jednoduchého malého zpětnovazebního radiopřijímače, včetně zesilovače na reproduktor, nebo pro zesilovač s elektronkami EL84, PCL86,ECL82 a podobně.

Jedná se jen o samotnou desku - objímky, zdířky atd. je možné případně dokoupit.Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Zkušební deska pro dvě elektronky TS20


Objímka elektronky stříbrná Noval


Zkušební deska pro elektronku TS10


Výstupní transformátor pro lampový zesilovač VT40
R A D I O T E C H N A
specializovaný E-Shop

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty