Krabička pro Arduino - C20

Krabička pro Arduino - C20


( Arduino - ArdioX ,Krabičky na přístroje )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek


MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 8.5 €)
199


Dejte svým konstrukcím ze systému Arduino profesionální vzhled !

Nabízíme vám plastovou montážní krabičku, určenou přímo pro zabudování Arduina. Rozměry jsou cca 150x100x65 mm. Krabička je čtyřdílná - obsahuje spodní a horní kryt ve tvaru U, zadní čelo a přední čelo s výřezem pro LCD displej modulu KeyPad Shield.

I začátečník a amatér si nyní ze své stavebnice Arduino může snadno a rychle vytvořit přístroj, který bude vypadat profesionálně.

Krabička je rozměrově uzpůsobena pro zmíněný LCD modul, společně s mikroprocesorovou deskou Arduino UNO (a samozřejmě všechny ostatní s podobnou velikostí. Uvnitř zůstává ještě dost místa na baterie, či další součástky.

Displej se upevňuje samosvorně, použití NENÍ OMEZENO na uvedený modul KeyPad Shield - díky normalizovaným rozměrům LCD displejů je krabičku možné použít pro téměř jakýkoliv displej 16x1 nebo 16x2 znaků.

Krabička má též dva kulaté otvory pro ovládací tlačítka (nebo enkodéry, atd.) Další případné potřebné otvory (tlačítka, potenciometry...) snadno vyrobíme pomocí vrtačky s vrtákem do dřeva.

Pokud potřebujete více místa, nabízíme i podobnou krabičku C21, která je dvakrát delší.

Tato krabička je velikostně kompatibilní s řadou přístrojů RADIOX (generátor SSG20, vysokonapěťový zdroj HSS10 a další)Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Krabička pro Arduino - C60


Krabička pro Arduino - C21


Arduino LCD keypad shield - displej


Retro zástrčka 230V plochá
R A D I O T E C H N A
specializovaný E-Shop

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty