KUTILOVO doupě - vše pro radioamatéry a další elektrokutily...


Světový přijímač CS106

Světový přijímač CS106


( Radiopřijímače )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 3 ks

Cena :
(v EUR : 35.2 €)
799 ksKoupit


Tento miniaturní kapesní přijímač se od stovek jiných, zdánlivě podobných typů, co se dají koupit v každém kauflandu, odlišuje především kvalitou příjmu a nezvykle bohatými vlnovými rozsahy.

Přijímač totiž používá digitální technologii DSP, která byla dříve vyhrazená pouze rádiím nejvyšších cenových kategorií a která umožňuje výrazné zjednodušení konstrukce rádia.

Tento přístroj jako jeden z mála doposud umožňuje příjem na dlouhých vlnách (153-279 kHz), umí samozřejmě střední vlny (520-1710 kHz), krátké vlny v průběžném rozsahu 3.2-22 MHz a taktéž nezvykle široké pásmo vln velmi krátkých (50-108 MHz) s doplňkovým příjmem ještě i v pásmu 175-220 MHz). Ladění je digitální s možností automatického skenování. Má vestavěnou teleskopickou anténu a napájení pomocí dvou běžných AA tužkových baterií - případně externím zdrojem přes běžný konektor mini USB třeba z nabíječky od telefonu, z počítače, atd.

Krok ladění LW/MW je 9kHz, SW 1kHz a FM 100kHz

Přitom jeho miniaturní provedení umožňuje, abyste ho nosili neustále u sebe, doslova v kapse u kalhot. Oceníte ho zejména na dlouhých pěších tůrách, nebo při cestách do zahraničí - kdy se v cestovním zavazadle obvykle bojuje o každý centimetr místa.

Přístroj se vyznačuje velmi dobrou citivostí a kvalitním příjmem. V pásmu FM umožňuje po připojení sluchátek (jsou v ceně) samozřejmě stereofonní příjem. Rádio má taktéž vestavěné hodiny a možnost ukládání naladěných stanic do předvoleb.

Široký rozsah krátkých vln "bez mezer" udělá radost všem lovcům zvuku a přes den i po setmění zde zachytíte nepřeberné množství exotických stanic - i z druhé strany zeměkoule. Můžete si naladit třeba známý tajemný hlas z ruska na frekvenci 4625 kHz a podobně. Toto rádio samozřejmě neumí přijímat signály CW a SSB, ale i tak se vám může podařit zachytit množství stanic i na radioamatérských pásmech (80m, 40m, 20m), která jsou ve výše uvedeném kmitočtovém rozsahu krátkých vln.

Tohoto mrňouse vám určitě doporučujeme, protože se svými parametry při ceně menší romantické večeře pro dva, představuje velmi zajímavou nabídku pro každého milovníka radiového poslechu pro "cestovní" použití.

Rozměry pouze 125 x 77 x 21 cm, hmotnost 190g

Nechceme být jen běžnými obchodníky, kteří bez rozmyslu prodávají vše, co jim přijde pod ruku a na čem si myslí, že vydělají. My jsme 'v civilu' také kutilové, veteránisti, řidiči - a zakládáme si na tom, že všechno co prodáváme, jsme osobně vyzkoušeli. Přímo tento konkrétní výrobek se nám - i našim známým - osvědčil natolik, že ho sami dlouhodobě používáme. S radostí ho tedy můžeme doporučit i vám a zaručit, že s ním určitě budete spokojeni a že bude fungovat tak, jak od něho očekáváte !
Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
TECSUN PL660 SSB Air


TECSUN PL600 SSB


Generátor tvarových kmitů XR2206


Anténa A3 teleskopická chrom

Soubory ke stažení :
Návod k osbluze (PDF - 0.7 MB)
R A D I O T E C H N A
specializovaný E-Shop

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

KontaktyWarning: A link to the server could not be established in /www/doc/www.radiotechna.cz/www/shopnt/mysql.php on line 808

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, bool given in /www/doc/www.radiotechna.cz/www/shopnt/mysql.php on line 182

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given on /www/doc/www.radiotechna.cz/www/shopnt/index.php:105 in /www/doc/www.radiotechna.cz/www/shopnt/mysql.php on line 878