Zpět na hlavní obrazovkuRegistracePřihlášení

O co tady jde ?

Je to úplně jednoduché. Cílem tohoto serveru je pokusit se přemluvit lidi, kteří něco dělají a umí, aby seznámili ostatní s tím co vyrobili, vymysleli a nebo třeba co sbírají. Většinu lidí od nějaké podobné prezentace odrazuje to, že by museli mít nějaké vlastní internetové stránky, za které se jednak platí a hlavně je potřeba je umět vytvořit a naprogramovat. U nás je to úplně jednoduché. Neplatí se nic a není potřeba nic umět - jen psát na klávesnici a klikat myší. Kromě dobrovolnosti je naší hlavní ideou i ochrana soukromí. Když budete chtít, tak ostatní uživatelé uvidí v našem systému pouze obec, kde bydlíte a nějakou vaši přezdívku, kterou si zvolíte. Vaše osobní údaje nebudou nikomu předávány a ani vám nebudou posílány žádné nabídky, otravné maily a podobně. I z tohoto důvodu je základní podmínku účasti REGISTRACE, díky níž si budeme jisti že jste skutečný člověk a ne nějaký robot, nebo nepoctivec. Registrace je ale velice jednoduchá a zabere jenom malou chvilku. Nepožadujeme žádné důvěrné údaje. Registrace vás naprosto k ničemu nezavazuje a také ji můžete kdykoliv zrušit, přičemž vaše údaje hned smažeme ze systému.


Za svoji registraci, za pomoc a nebo za zveřejňování vašich článků, projektů, případně sbírek vás budeme (nebo ostatní uživatelé) odměňovat naší virtuální měnou - Fanouši, které můžete na oplátku zase věnovat někomu vy a nebo je třeba proměnit za opravdové peníze ve formě slevy v našem e-shopu, z jehož provozu mimo jiné tento nevýdělečný systém financujeme.

Teprve začínáme a je nás tedy v systému jenom pár. Pokud nám ale pomůžete a také se zaregistrujete, tak se povede naši prvotní myšlenku rychle uvést do praxe a možná se vám to brzo vrátí ve formě něčí pomoci. Zatím jsou naše stránky velmi jednoduché, určitě budeme postupně přidávat další rozšíření. Zatím jsme zprovoznili diskusní fórum, kde se můžete na cokoliv zeptat a také osobní projektové stránky - kde můžete celému světu třeba ukázat, co jste sami vyrobili...

Tak co, pomůžete nám a rozjedeme to ?